|
☰ Links
|
|
| ID | 49114 |
|---|---|
| Nome | Julia Aiba |
| Outros Nomes | 愛葉 じゅりあ (あいば じゅりあ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Sayuna Harumura, 春村さゆな, はるむら さゆな |
| Tags | stockings, neck ribbon, school uniform, hair bell, bikini, flower, twintails, gradient hair, multicolour hair, tanned |
| Personalidade | |
| Height | 169cm |
| Bust | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 92cm |
| Birthday | November 26 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Julia Aiba
Perfil
Anime girl Julia Aiba is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Dazai joined |
1
52
2
Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai