|
☰ Links
|
|
| ID | 49123 |
|---|---|
| Nome | Rei Kagami |
| Outros Nomes | 加賀美 玲 (かがみ れい) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Senpai Oppai Return to the Past-pai |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kei Mizusawa, 瑞沢渓, みずさわ けい |
| Tags | mini skirt, pumps, tights, labcoat, bun, earrings, necklace, bikini, tanned |
| Personalidade | |
| Role | School nurse |
| Bust | 98cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
2 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kagami
Perfil
Anime girl Rei Kagami is a character from Senpai Oppai Return to the Past-pai.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Vermelho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
8
8
Facebook 
Senpai Oppai Return to the Past-pai