Ruri Tendou is a personagem principal character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ known for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and vermelho eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 56263 |
|---|---|
| Nome | Ruri Tendou |
| Outros Nomes | 天童 瑠璃 (てんどう るり) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | February 12 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 148cm |
| Bust | 72cm |
| Cup Size | B |
| Waist | 50cm |
| Hips | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ruri Tendou
Perfil
Ruri Tendou is a character from Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~.
They have been indexed as Feminino Criança with Vermelho eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações | Relations Graph
Younger Sister of Ryousuke Tendou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Zettai Junshu ☆ Kozukuri Kyokashou Paradise!! ~Aa, Subarashiki Harama Sekai~