|
☰ Links
|
|
| ID | 59663 |
|---|---|
| Nome | Kurumi Takashina |
| Outros Nomes | 高科 くるみ (たかしな くるみ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | side ponytail, hair ribbon, bloomers, swimsuit, hoodie |
| Personalidade | |
| Height | 147cm |
| Bust | 85cm |
| Cup Size | E |
| Waist | 55cm |
| Hips | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kurumi Takashina
Perfil
Anime girl Kurumi Takashina is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Laranja hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Kisaku-tachi
|
3
10
11
51
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
SKyongmania faved