|
☰ Links
|
|
| ID | 65911 |
|---|---|
| Nome | Ran Kokuyou |
| Outros Nomes | 黒羊 藍 (こくよう らん) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Sora Tobu Hitsuji to Manatsu no Hana -When Girls Wish Upon A Star- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Atsumi Tanezaki, 種﨑敦美, たねざき あつみ |
| Tags | heterochromia, braid, hair ribbon, side ponytail, stockings, beret, chibi, book, cape |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Birthday | February 14 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Blood Type | O |
| Favorite food | Pastries; black tea |
| Dislikes | Meat |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ran Kokuyou
Perfil
Anime girl Ran Kokuyou is a character from Sora Tobu Hitsuji to Manatsu no Hana -When Girls Wish Upon A Star-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | (Amarelo) |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Sora Tobu Hitsuji to Manatsu no Hana -When Girls Wish Upon A Star-