|
☰ Links
|
|
| ID | 70501 |
|---|---|
| Nome | Lily |
| Outros Nomes | リリィ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Koi x Koi = Infinity |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Tags | maid, headdress, arm bands, collar, boots, stockings, bow |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
| Birthday | June 22 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Blood Type | O |
| Star Sign | Cancer |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lily
Perfil
Anime girl Lily is a character from Koi x Koi = Infinity.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Roxo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Koi x Koi = Infinity