|
☰ Links
|
|
| ID | 70598 |
|---|---|
| Nome | Leche |
| Outros Nomes | レーチェ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Moero Chronicle |
| Tipo de Mídia | jogo |
| Dublado Por | Hitomi Harada, 原田ひとみ, はらだ ひとみ |
| Tags | boots, stockings, bow, cat ears, neko, tail, paws, claws, gradient hair, heterochromia, multicolour hair, midriff |
| Personalidade | |
| Bust | 87cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
11 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
3 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
1 Character of the Month nominations |
|
Leche
Perfil
Anime girl Leche is a character from Moero Chronicle.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | (Laranja) |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gore joined |

Facebook 
Moero Chronicle