Minagi Gokokuin is a não classificado character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ known for quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71034 |
|---|---|
| Nome | Minagi Gokokuin |
| Outros Nomes | 護国院 美凪 (ごこくいん みなぎ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Karen Mizuki, 美月華恋, みづき かれん |
| Tags | school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minagi Gokokuin
Perfil
Minagi Gokokuin is a character from Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
50
21
Facebook 
Ojou-sama wa Katai no ga Osuki! ~Shinsei Naru Joshi Ryou Nikki~
Elias faved