|
☰ Links
|
|
| ID | 71280 |
|---|---|
| Nome | Mayura Sakurai |
| Outros Nomes | 佐倉井 真響 (さくらい まゆら) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Soreyori no Prologue |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | school uniform, knee highs, hair ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 153cm |
| Weight | 43kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 86cm |
| Birthday | July 13 |
| Sign | Cancer ♋ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mayura Sakurai
Perfil
Anime girl Mayura Sakurai is a character from Soreyori no Prologue.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Thunder2223 joined |

Facebook 
Soreyori no Prologue