|
☰ Links
|
|
| ID | 71697 |
|---|---|
| Nome | Sana Sakurai |
| Outros Nomes | 桜井 佐奈 (さくらい さな) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Lautes Alltags -Herrenlose Katze und Teehaus- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | glasses, hairclip, waitress |
| Personalidade | |
| Birthday | November 30 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 167cm |
| Weight | 53kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 88cm |
| Likes | Hairpins, secretly taking photos of Himari |
| Dislikes | Well spoken people |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sana Sakurai
Perfil
Anime girl Sana Sakurai is a character from Lautes Alltags -Herrenlose Katze und Teehaus-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Hunter x Hunter (2011) ★★★★★
|

Facebook 
Lautes Alltags -Herrenlose Katze und Teehaus-
SK071 rated