|
☰ Links
|
|
| ID | 72186 |
|---|---|
| Nome | Yuzu Yaehara |
| Outros Nomes | 八重原 柚 (やえはら ゆず) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Natsuiro Recipe |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 153cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuzu Yaehara
Perfil
Anime girl Yuzu Yaehara is a character from Natsuiro Recipe.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Preto hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Great Teacher Onizuka ★★★★★
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|

Facebook 
Natsuiro Recipe
SK071 rated