|
☰ Links
|
|
| ID | 72220 |
|---|---|
| Nome | Ryouko Yakushi |
| Outros Nomes | 薬師 涼子 (やくし りょうこ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Hana no No ni Saku Utakata no |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 148cm |
| Bust | 71cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Yakushi
Perfil
Anime girl Ryouko Yakushi is a character from Hana no No ni Saku Utakata no.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Laranja hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |

Facebook 
Hana no No ni Saku Utakata no
SK071 rated