|
☰ Links
|
|
| ID | 73390 |
|---|---|
| Nome | Fione Riese Erland |
| Outros Nomes | フィオーネ・リース・エルラント |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | stockings, dress, chibi, hair ribbon, tiara, gloves |
| Personalidade | |
| Height | 138cm |
| Bust | 68cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 70cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Fione Riese Erland
Perfil
Anime girl Fione Riese Erland is a character from Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
AndrewsAVATAR rated Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem ★★★★
|

Facebook 
Love Love ♥ Princess ~Ohime-sama ga Ippai! Motto Ecchi na Harem Seikatsu!!~
AndrewsAVATAR rated