|
☰ Links
|
|
| ID | 76739 |
|---|---|
| Nome | Ramune Aoumi |
| Outros Nomes | 碧海 らむね (あおうみ らむね), The Blue Ocean |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Lamunation! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Asami Nakamura, 中村麻未, なかむら あさみ |
| Tags | school uniform, stockings, hairclip, headphones, tie |
| Personalidade | |
| Birthday | October 25 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 165cm |
| Weight | 49kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ramune Aoumi
Perfil
Anime girl Ramune Aoumi is a character from Lamunation!.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Branco hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |

Facebook 
Lamunation!