|
☰ Links
|
|
| ID | 837 |
|---|---|
| Nome | Mana Sakurai |
| Outros Nomes | 桜井真奈(さくらいまな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | hairclip, glasses, school uniform, v tie |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
| Birthday | October 18 |
| Sign | Libra ♎ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Sakurai
Perfil
Anime girl Mana Sakurai is a character from Konneko.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| ulhcsd24 joined |
| BlocksBoss joined |


Facebook 
Konneko