Nako Yuki is a não classificado character from Konneko known for quadril / depois do quadril roxo hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 839 |
|---|---|
| Nome | Nako Yuki |
| Outros Nomes | 悠木菜子(ゆうき なこ), Nako Yuuki |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Konneko |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | braid, turtleneck, ribbon |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | O |
| Birthday | May 28 |
| Sign | Gemini ♊ |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nako Yuki
Perfil
Nako Yuki is a character from Konneko.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Konneko