|
☰ Links
|
|
| ID | 84567 |
|---|---|
| Nome | Meguru Maki |
| Outros Nomes | 真木 めぐる |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Meguru Maki
Perfil
Anime girl Meguru Maki is a character from Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Loiro / Amarelo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Soku Iki Bishonure Athlete! ~Shiofuki Zecchou Suru Athlete Heroine-tachi~