|
☰ Links
|
|
| ID | 84586 |
|---|---|
| Nome | Belka Valentina |
| Outros Nomes | ヴェルカ・ヴァレンティーナ, Белка Валентина, Veruka Valentina |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kinako Yatsuhashi, 八ッ橋きなこ, やつはし きなこ |
| Tags | ahoge, school uniform |
| Personalidade | |
| Height | 168cm |
| Bust | 125cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Belka Valentina
Perfil
Anime girl Belka Valentina is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Cinza hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| astrokkotsu joined |
3
13
13
53
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen