One of the notable characters from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen, Tamayo Oka is recognized for quadril / depois do quadril roxo hair and rosa eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 84608 |
|---|---|
| Nome | Tamayo Oka |
| Outros Nomes | 丘 珠代 |
| Papel | Secundário |
| Primary Assignment | Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Miyu Kazuki, 上月みゆ, かづき みゆ |
| Tags | detached sleeves, mini skirt, crop top, ahoge |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 114cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamayo Oka
Perfil
Tamayo Oka is a character from Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Roxo | (Azul) |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| wgiybat joined |
Elias faved Seven Senses of the Reunion
|
| Alxdna joined |
1
69
35
Facebook 
Honoo no Haramase (series)
Honoo no Haramase Oppai Ero Appli Gakuen
Elias faved