|
☰ Links
|
|
| ID | 84784 |
|---|---|
| Nome | Manami Momoi |
| Outros Nomes | 桃井 愛美 (ももい まなみ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Nene Tsukimori, 月森ねね, つきもり ねね |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 162cm |
| Bust | 101cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
| Age | 29 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Manami Momoi
Perfil
Anime girl Manami Momoi is a character from Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Jd_5622 joined |
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|

Facebook 
Hara Katsu! 2 ~Kozukuri Ecchi de Onayami Kaiketsu~
magefortune rated