|
☰ Links
|
|
| ID | 84797 |
|---|---|
| Nome | Anju Matsuura |
| Outros Nomes | 松浦 杏樹(まつうら あんじゅ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | humiliation |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 164cm |
| Bust | 97cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Anju Matsuura
Perfil
Anime girl Anju Matsuura is a character from humiliation.
They have been indexed as Feminino Adulto with Amarelo eyes and Roxo hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| gore joined |
3
20
40
75
Facebook 
humiliation