|
☰ Links
|
|
| ID | 85112 |
|---|---|
| Nome | Mika Sekijima |
| Outros Nomes | 関島 美香 (せきじま みか) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Onii-chan, Erande yo! ~Kyuuni Kawaii Mitsugo no Imouto ga Yattekite Chou Yabai~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Sekijima
Perfil
Anime girl Mika Sekijima is a character from Onii-chan, Erande yo! ~Kyuuni Kawaii Mitsugo no Imouto ga Yattekite Chou Yabai~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| TGoji24 joined |

Facebook 
Onii-chan, Erande yo! ~Kyuuni Kawaii Mitsugo no Imouto ga Yattekite Chou Yabai~