|
☰ Links
|
|
| ID | 85117 |
|---|---|
| Nome | Michiru Akechi |
| Outros Nomes | 明智 みちる (あけち みちる) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Toaru Jukujo no Hentai Choukyou ~Oite nao Shitataru Himitsu to Etsuraku~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mizuki Inoue, 井上瑞樹, いのうえ みずき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Bust | 93cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 97cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Michiru Akechi
Perfil
Anime girl Michiru Akechi is a character from Toaru Jukujo no Hentai Choukyou ~Oite nao Shitataru Himitsu to Etsuraku~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Cabelo Preso / Indefinido length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Cabelo Preso / Indefinido | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Toaru Jukujo no Hentai Choukyou ~Oite nao Shitataru Himitsu to Etsuraku~