|
☰ Links
|
|
| ID | 85167 |
|---|---|
| Nome | Mami Asahina |
| Outros Nomes | 朝比奈まみ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Yareruko! Densha Ecchi |
| Tipo de Mídia | ova |
| Dublado Por | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 98cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 112cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mami Asahina
Perfil
Anime girl Mami Asahina is a character from Yareruko! Densha Ecchi.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Castanho eyes and Preto hair that is Até as Orelhas length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Castanho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até as Orelhas | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
2
2
Facebook 
Yareruko! Densha Ecchi