|
☰ Links
|
|
| ID | 85327 |
|---|---|
| Nome | Natsu Shirasaki |
| Outros Nomes | 白崎=ナツ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Fairy tale on the clouds |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hitomi Takeuchi, 竹内仁美, たけうち ひとみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 154cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natsu Shirasaki
Perfil
Anime girl Natsu Shirasaki is a character from Fairy tale on the clouds.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Mikahyakuya joined |
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|

Facebook 
Fairy tale on the clouds
Natsumimi rated