|
☰ Links
|
|
| ID | 85335 |
|---|---|
| Nome | Kazuha Shirosaki |
| Outros Nomes | 白崎 和葉 (そろさき かずは) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Under the Same Sky, Over the Rainbow |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 155cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 52cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kazuha Shirosaki
Perfil
Anime girl Kazuha Shirosaki is a character from Under the Same Sky, Over the Rainbow.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Cinza hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Cinza | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Under the Same Sky, Over the Rainbow