|
☰ Links
|
|
| ID | 85529 |
|---|---|
| Nome | Reina Kareizawa |
| Outros Nomes | 花麗沢 レイナ (カレイザワ レイナ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Bust | 86cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reina Kareizawa
Perfil
Anime girl Reina Kareizawa is a character from Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Preto eyes and Azul hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Preto | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Elias rated I Want to End This Love Game ★★★★★
|
Elias faved The Daily Life of a Single 29-Year-Old Adventurer
|

Facebook 
Ojou-sama wa Gakuen no Seieki Benjo ~Netorase・Bukkake・Rankou Seikatsu Nisshi~
Elias rated
Elias faved