|
☰ Links
|
|
| ID | 87455 |
|---|---|
| Nome | Ryouko Hashimoto |
| Outros Nomes | 橋元 良子(ハシモト リョウコ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Gisobo, Choukyou Chuu. ~Nakayoshi no Hiketsu wa SM desu.~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 75cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ryouko Hashimoto
Perfil
Anime girl Ryouko Hashimoto is a character from Gisobo, Choukyou Chuu. ~Nakayoshi no Hiketsu wa SM desu.~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Roxo hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Gisobo, Choukyou Chuu. ~Nakayoshi no Hiketsu wa SM desu.~