|
☰ Links
|
|
| ID | 88701 |
|---|---|
| Nome | Mana Aikawa |
| Outros Nomes | 相川 マナ(あいかわ まな) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | December 1 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 162cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mana Aikawa
Perfil
Anime girl Mana Aikawa is a character from Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| BlocksBoss joined |
AndrewsAVATAR rated Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem ★★★★
|

Facebook 
Ore no Kanojo ga Gachi Hentai Sugiru
AndrewsAVATAR rated