|
☰ Links
|
|
| ID | 89562 |
|---|---|
| Nome | Riho Tachibanaki |
| Outros Nomes | 橘木 理帆(たちばなき りほ) |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Uchi no Kanojo |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 156cm |
| Bust | 84cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Riho Tachibanaki
Perfil
Anime girl Riho Tachibanaki is a character from Uchi no Kanojo.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Castanho hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Uchi no Kanojo