|
☰ Links
|
|
| ID | 9301 |
|---|---|
| Nome | Kaori Natsuki |
| Outros Nomes | 奈月 香央里, なつき かおり |
| Papel | Sub |
| Primary Assignment | 11eyes -Tsumi to Batsu to Aganai no Shoujo- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Kaori Mizuhashi, 水橋かおり, みずはし かおり |
| Tags | stockings |
| Personalidade | |
| Birthday | January 11 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 157cm |
| Weight | 48kg |
| Personality | Outgoing |
| Bust | 82cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kaori Natsuki
Perfil
Anime girl Kaori Natsuki is a character from 11eyes -Tsumi to Batsu to Aganai no Shoujo-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Rosa hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
11eyes -Tsumi to Batsu to Aganai no Shoujo- (2008)
11eyes (Series) (2008)
11eyes CrossOver (2009)
11eyes (2009)
11eyes -Resona Forma- (2011)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.


Facebook 