|
☰ Links
|
|
| ID | 94038 |
|---|---|
| Nome | Farne |
| Outros Nomes | ファルネ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | cloak, summoner, book, hair intakes, glasses, zettai ryouiki, boots |
| Personalidade | |
| Height | 154cm |
| Bust | 77cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Farne
Perfil
Anime girl Farne is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adulto with Preto eyes and Preto hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Preto | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| lushxrii joined |
| Queenie joined |
8
67
Facebook 
Millennium War Aigis