|
☰ Links
|
|
| ID | 94060 |
|---|---|
| Nome | Liana |
| Outros Nomes | リアナ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | priestess, staff, asymmetrical stockings, headband, head wings, detached sleeves, turtleneck, cleavage cutout, dress, high heels, wavy hair |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Liana
Perfil
Anime girl Liana is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adulto with Azul eyes and Azul hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis