|
☰ Links
|
|
| ID | 94088 |
|---|---|
| Nome | Rion |
| Outros Nomes | リオン |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Millennium War Aigis |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 165cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rion
Perfil
Anime girl Rion is a character from Millennium War Aigis.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Millennium War Aigis