|
☰ Links
|
|
| ID | 94635 |
|---|---|
| Nome | Maiko Kunieda |
| Outros Nomes | 國枝 舞依子, くにえだ まいこ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~ |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ichika Kanou, 叶一華, かのう いちか |
| Tags | hairband, necklace |
| Personalidade | |
| Birthday | January 21 |
| Sign | Aquarius ♒ |
| Height | 156cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 86cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maiko Kunieda
Perfil
Anime girl Maiko Kunieda is a character from Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~.
They have been indexed as Feminino Adulto with Roxo eyes and Laranja hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Roxo | |
| Cor de Cabelo | Laranja | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Obedient Wife-Colored 2 ~Illicit Love with Married Women~
artmaster rated