|
☰ Links
|
|
| ID | 95736 |
|---|---|
| Nome | Maki Takahana |
| Outros Nomes | 高羽那 真紀(たかはな まき) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Chikankyou |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mashiro Kazahana, 風花ましろ, かざはな ましろ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 108cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 94cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maki Takahana
Perfil
Anime girl Maki Takahana is a character from Chikankyou.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
12
Facebook 
Chikankyou