|
☰ Links
|
|
| ID | 96529 |
|---|---|
| Nome | Rozaliya Olenyeva |
| Outros Nomes | |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Honkai Impact 3rd |
| Tipo de Mídia | jogo mobile |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 149cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rozaliya Olenyeva
Perfil
Anime girl Rozaliya Olenyeva is a character from Honkai Impact 3rd.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Azul eyes and Rosa hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Azul | |
| Cor de Cabelo | Rosa | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Honkai (Series) (2011)
Honkai Impact 3rd (2014)
Cooking with Valkyries II (2020)
Journey Crisis! The St.Freya Special Event (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| graintime joined |
42
6
Facebook 