Anime girl Miyu Itsuki is a adolescente with quadril / depois do quadril length castanho hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97496 |
|---|---|
| Nome | Miyu Itsuki |
| Outros Nomes | 伊月 美羽 (いつき みゆ) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Tomonaga, 朋永真季, ともなが まき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | January 12 |
| Sign | Capricorn ♑ |
| Height | 162cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 83cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Miyu Itsuki
Perfil
Anime girl Miyu Itsuki is a character from Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
3
Facebook 
Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-