|
☰ Links
|
|
| ID | 97498 |
|---|---|
| Nome | Ran Himegi |
| Outros Nomes | 姫城 蘭 (ひめぎ らん) |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | November 2 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 160cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ran Himegi
Perfil
Anime girl Ran Himegi is a character from Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-.
They have been indexed as Feminino Adulto with Rosa eyes and Castanho hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Rosa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Rasen Sokou no Dystopia -The Infinite Set of Alternative Version-