Urara Kanbayashi is a character from Kamidanomi Shisugite Ore no Mirai ga Yabai. featuring quadril / depois do quadril loiro / amarelo hair and amarelo eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 97724 |
|---|---|
| Nome | Urara Kanbayashi |
| Outros Nomes | 神林 麗 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kamidanomi Shisugite Ore no Mirai ga Yabai. |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuiko Tatsumi, 巽悠衣子, たつみ ゆいこ |
| Tags | twintails, hair ribbons, knee highs, stockings |
| Personalidade | |
| Height | 153cm |
| Bust | 82cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 73cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Urara Kanbayashi
Perfil
Urara Kanbayashi is a character from Kamidanomi Shisugite Ore no Mirai ga Yabai..
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Loiro / Amarelo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Loiro / Amarelo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| AquaflowZumaki joined |

Facebook 