|
☰ Links
|
|
| ID | 97767 |
|---|---|
| Nome | Ritsu Yanagisawa |
| Outros Nomes | 柳澤 律 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Pure Song Garden! |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mami Ozaki, 尾崎真実, おざき まみ |
| Tags | ponytail, coat, jeans, belt, crop top |
| Personalidade | |
| Height | 163cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ritsu Yanagisawa
Perfil
Anime girl Ritsu Yanagisawa is a character from Pure Song Garden!.
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Roxo hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 