|
☰ Links
|
|
| ID | 97894 |
|---|---|
| Nome | R-ne |
| Outros Nomes | アルネ |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Corona Blossom |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 145cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 76cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
R-ne
Perfil
Anime girl R-ne is a character from Corona Blossom.
They have been indexed as Feminino Criança with Amarelo eyes and Branco hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Branco | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Criança | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
Janekei faved Aria the Scarlet Ammo
|
Janekei rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
| Janekei joined |

Facebook 
Janekei faved