|
☰ Links
|
|
| ID | 97918 |
|---|---|
| Nome | Majoroline |
| Outros Nomes | マジョロリーヌ |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Hime to Otome no Yakimochi Love |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Ryouko Ono, 小野涼子, おの りょうこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | May 13 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Height | 165cm |
| Bust | 89cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Majoroline
Perfil
Anime girl Majoroline is a character from Hime to Otome no Yakimochi Love.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Amarelo eyes and Azul hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Amarelo | |
| Cor de Cabelo | Azul | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
artmaster rated Enjoy Summer Maximum ★★★★★
|

Facebook 
Hime to Otome no Yakimochi Love
artmaster rated