|
☰ Links
|
|
| ID | 98068 |
|---|---|
| Nome | Rino Kirigaya |
| Outros Nomes | 桐ヶ谷 璃乃 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Happiness! 2 Sakura Celebration |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Mia Naruse, 成瀬未亜, なるせ みあ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Birthday | August 3 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 149cm |
| Bust | 83cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rino Kirigaya
Perfil
Anime girl Rino Kirigaya is a character from Happiness! 2 Sakura Celebration.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Vermelho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Animal |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Mixxles joined |

Facebook 
Happiness! 2 Sakura Celebration