|
☰ Links
|
|
| ID | 98248 |
|---|---|
| Nome | Mikage Kujou |
| Outros Nomes | 九条 御影 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Maho x Roba -Witches Spiritual Home- |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Honoka Yuuki, 結城ほのか, ゆうき ほのか |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 158cm |
| Bust | 79cm |
| Waist | 55cm |
| Hip | 81cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mikage Kujou
Perfil
Anime girl Mikage Kujou is a character from Maho x Roba -Witches Spiritual Home-.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Vermelho eyes and Preto hair that is Quadril / Depois do Quadril length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Vermelho | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Quadril / Depois do Quadril | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| Maicon joined |
| Kirbo joined |
SK071 rated Great Teacher Onizuka ★★★★★
|
SK071 faved Great Teacher Onizuka
|

Facebook 
Maho x Roba -Witches Spiritual Home-
SK071 rated