|
☰ Links
|
|
| ID | 98469 |
|---|---|
| Nome | Akari Umino |
| Outros Nomes | 海野 あかり |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Aoi Tori |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Hotori Asami, , あさみ ほとり |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 151cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akari Umino
Perfil
Anime girl Akari Umino is a character from Aoi Tori.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Turquesa eyes and Castanho hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|

Facebook 
Aoi Tori
SKyongmania faved