|
☰ Links
|
|
| ID | 98535 |
|---|---|
| Nome | Eris Angel |
| Outros Nomes | イーリス・アンゲル, Iirisu Angeru |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Yuu Amamiya, 雨宮侑布, あまみや ゆう |
| Tags | mole, nun |
| Personalidade | |
| Height | 161cm |
| Bust | 102cm |
| Waist | 63cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Eris Angel
Perfil
Anime girl Eris Angel is a character from Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!".
They have been indexed as Feminino Adulto with Verde eyes and Castanho hair that is Até o Pescoço length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Castanho | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Pescoço | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
15
13
Facebook 