|
☰ Links
|
|
| ID | 98536 |
|---|---|
| Nome | Sterura Fonz |
| Outros Nomes | ステルラ・フォンス, Suterura Fonsu |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Noriko Fujimoto, 藤本教子, ふじもと のりこ |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 167cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sterura Fonz
Perfil
Anime girl Sterura Fonz is a character from Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!".
They have been indexed as Feminino Adulto with Turquesa eyes and Vermelho hair that is Até a Cintura length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Turquesa | |
| Cor de Cabelo | Vermelho | |
| Comprimento do Cabelo | Até a Cintura | |
| Idade Aparente | Adulto | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Ky*nyuu Onna Senshi Dogeza Saimin "Chikushou...... Atashi wa Omae no Omoidoori ni Nanka, Naranai kara na......!" (2019)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 