Anime girl Mika Saijou is a adolescente with até os ombros length roxo hair and laranja eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98546 |
|---|---|
| Nome | Mika Saijou |
| Outros Nomes | 西条 美加 |
| Papel | Não Classificado |
| Primary Assignment | Cross Concerto |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | |
| Personalidade | |
| Height | 160cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mika Saijou
Perfil
Anime girl Mika Saijou is a character from Cross Concerto.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Laranja eyes and Roxo hair that is Até os Ombros length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Laranja | |
| Cor de Cabelo | Roxo | |
| Comprimento do Cabelo | Até os Ombros | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| anlessparky joined |

Facebook 
Cross Concerto