Kotoha Manuka is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe featuring até o peito preto hair and verde eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 98692 |
|---|---|
| Nome | Kotoha Manuka |
| Outros Nomes | 真額 詞葉 |
| Papel | Personagem Principal |
| Primary Assignment | Kotonoha Maichiru Natsu no Koe |
| Tipo de Mídia | h-game |
| Dublado Por | Maki Kobayashi, 小林眞紀, こばやし まき |
| Tags | ribbon, knee highs, sailor collar, school uniform |
| Personalidade | |
| Birthday | August 10 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 159cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kotoha Manuka
Perfil
Kotoha Manuka is a character from Kotonoha Maichiru Natsu no Koe.
They have been indexed as Feminino Adolescente with Verde eyes and Preto hair that is Até o Peito length.
| Característica | Appears as | Oficial |
|---|---|---|
| Gênero | Feminino | |
| Cor do Olho | Verde | |
| Cor de Cabelo | Preto | |
| Comprimento do Cabelo | Até o Peito | |
| Idade Aparente | Adolescente | |
| Orelhas de Animais | Não |
Relações
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Imagens | Add
Comente
Kawaii or NOT?!
| ImBurbechYou joined |

Facebook 
Kotonoha Maichiru Natsu no Koe